HOME
  • FotoDAY – fotografia ślubna

Fotografia ślubna, czym jest …

Fotografia ślubna

od zawsze kojarzyła mi się z pozowanymi zdjęciami wykonywana przez starszego pana z aparatem. Może kiedyś tak to było, ale dziś sprawa wydląda zupełnie inaczej. Obecnie w dobie fotografii cyfrowej każdy może robić zdjęcia, ale czy każdy może się nazywać fotografem?? hmm… według mnie nie za bardzo.

Dobry aparat to nie wyszytko…

Trzeba pamiętać, że sam aparat fotograficzny nie robi zdjęć. Czasami nawet najlepszy sprzęt w rękach amatora jest bezużyteczny lub przynajmniej nie w pełni wykorzystany. Według mnie do pewnych celów nawet lustrzanki niekoniecznie z najwyższej półki zrobią tzw. „kawał dobrej roboty”, zwłaszcza w połączeniu z jasnymi obiektywami. Mam tu na myśli obiektywy których jasność zaczyna się od f/2.8. To one najlepiej się sprawdzą podczas gdy np. w kościele zacznie brakować nam światła i zdjęcia będą wychodziły niedoświetlone. Sam osobiście zaczynałem od sprzętu, który powiedzmy sobie szczerze nie był z najwyższej półki i wiem jak musiałem się „gimnastykować” by zrobić dobre zdjęcie. Nie mogę powiedzieć że było to niemożliwe, ale zwyczajnie było to trudniesze zadanie.

Reasumując… jeśli szukacie fotografa ślubnego i podobają się Wam moje zdjęcia to zapraszam do współpracy. Głównie fotografuje na terenie Warszawy lecz dla Was moge wybrać się w kazde inne miejsce.

Zainteresowanych współpracą z moja osobą prosze o kontakt z podaniem daty, miejsca zdarzenia oraz ewentualnie oczekiwań co do zdjeć ( przygotuję indywidualnie dla Was ofertę).

theme by teslathemes