o mnie
  • FotoDAY – fotografia ślubna

zdjęcia ślubne

Grzegorz Ferens - fotofraf ślubny

Przygodę z fotografią rozpocząłem blisko 7 lat temu, kiedy to będąc w USA zacząłem przypadkowo pracować jako fotograf. Ta przypadkowa praca przerodziła się w pasję, którą do dziś rozwijam.

Od wielu lat mój warsztat umiejętności fotografowania rozwija się z roku na rok co powoduje, że zdjęcia mojego autorstwa są coraz lepsze. Nie stoję w miejscu, chcę być lepszy i do tego dążę. Ponieważ w fotografii ślubnej stawiam na naturalność inspiruje mnie szczególnie fotografia reportażowa i to właśnie taką fotografię chcę tworzyć.

Towarzysząc wam podczas najważniejszych chwil Waszego życia, nie rządzę, nie ustawiam lecz chwytam uczucia, emocje, magię i pokazuje je najlepiej jak tylko umiem. Do każdego ujęcia podchodzę indywidualnie starając się wydobyć z niego jak najwięcej treści. Dążę do tego aby ujęcia były ciekawe i nieszablonowe, byście dostali wspaniała pamiątkę z Waszego dnia ślubu..

Moją misją jest przedstawiać Waszą historię …

Serdecznie zapraszam do współpracy. Fotografuję głównie na trenie Warszawy, lecz dla Was mogę dojechać w każde inne miejsce na świecie.

theme by teslathemes